اتاق موسیقی

اتاق موسیقی 

“زندگی بدون موسیقی یک اشتباه است.”
اتاق موسیقی یک فضای خصوصی با طراحی و مهندسی صدای حرفه ای برای گوش دادن به موسیقی با کیفیت در دل داخل خانه شماست 
ایجاد سکوت و فضای آماده پخش موسیقی ، طراحی و چیدمان سیستم صوت حرفه ای، با گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود با کیفیتی خارق العاده در نهایت آرامش از آن لذت ببرید

اتاق موسیقی دری به دنیای سازها
طراحی و مهندسی صدای حرفه ای برای گوش دادن به موسیقی با کیفیت

موسیقی با کیفیت

بعضی‌ها موسیقی را عالی‌ترین هنر انسان می‌دانند؛ نوازنده هنر را از هیچ و در ذهنش می‌سازد و کلمات را با زبانی تازه کنار هم می‌نشاند. هرکدام از ما به دلایل مختلفی به موسیقی گوش می‌دهیم. بعضی از ما برای آرامش، بعضی دیگر برای ایجاد انرژی و هیجان و برخی هم برای وقت گذراندن. هر کدام از سبک‌های موسیقی و دلایل گوش دادن به موسیقی فضای خاص خود را می‌طلبد. امروزه تکنولوژی به ما این امکان را می‌دهد که موسیقی را از طریق اسپیکرهای حرفه‌ای با کیفیت متفاوتی بشنویم؛ تکنولوژی دالبی و دالبی اتمس، فرمت‌های Flac و پیشرفت‌های نرم افزاری و سخت‌افزاری به کمک ما آمده تا شنیدن را با بالاترین کیفیت تجربه کنیم.

اتاق موسیقی چیست؟

اتاق موسیقی فضایی کاملا آکوستیک است که در آن می‌توان به موسیقی با بالاترین کیفیت گوش داد. هر کدام از سبک‌های موسیقی مانند راک اند رول، آر اند بی، رپ و سنتی مبلمان و چی اسپیکرهای مخصوص به خود را لازم دارد و حتی برای هر سبک موسیقی اسپیکر مخصوصی موجود است. دقت در چیدمان و انتخاب اسپیکرها تجربه منحصر به فردی از شنیدن موسیقی به مخاطب می‌‎دهد.

اتاق موسیقی دیزاین شده با  waterfall audio speakers
waterfall audio speakers

اتاق موسیقی به چه امکاناتی نیاز دارد؟

جزئیات است که در کیفیت شنیدن موسیقی تاثیرگذار است. نوین‌ترین تکنولوژی پخش صدا، جایگذاری و انتخاب مناسب اسپیکرها، فضای کاملا آکوستیک، همه از امکاناتی هستند که برای یک اتاق موسیقی با تجربه متفاوتی از شنیدن نیاز است.

اتاق موسیقی
اتاق موسیقی دری به دنیای با کیفیت سازها

درباره ما دروم چه کاری انجام می‌دهد؟

دروم با شناسایی منابع صداهای مزاحم (نویز) در خانه و رفع این صداها مانند صدای دستگاه‌های تهویه هوا و صداهای بیرونی و همچنین با استفاده از نوین‌ترین تکنولوژی‌ پخش صدا و جایگذاری و انتخاب اسپیکرها با توجه به سلیقه شخصی شما، فضایی می‌سازد تا بتوانید تجربه واقعی شنیدن موسیقی را داشته باشید؛ تجربه‌ای بسیار نزدیک به صدای زنده. دروم با استفاده از کارشناسان و متخصصان طراحی داخلی و تکنولوژی روز دنیا، گزینه‌های متنوعی به شما ارائه می‌دهد. تیم دروم در تمامی مراحل طراحی اتاق موسیقی، تهیه محصولات صوتی و اجرای طرح مخصوص شما همراهتان خواهد بود تا بتواند فضایی ایجاد کند که با سلیقه شما و دیگر اجزای خانه هماهنگ باشد.

اتاق موسیقی خصوصی با کیفیت در دل خانه ی شما
اتاق موسیقی خصوصی با کیفیت در دل خانه ی شما