اتاق بازی

اتاق بازی

وقتی کلمه اتاق بازی را می‌شنویم، معمولا اتاقی را در ذهنمان تصور می‌کنیم که در آن میز بیلیارد یا فوتبال‌دستی قرار گرفته‌اند. اما منظور ما از اتاق بازی جای دیگری‌ست؛ جایی برای تخلیه استرس‌ها و دل‌مشغولی‌های زندگی مدرن تا زمانی را به بازی و به اصطلاح «دوری از هیاهوی دنیا» بگذرانیم. با پیشرفت تکنولوژی، امکانات سرگرمی بیشتر و بهتر شده‌اند. کنسول‌های بازی، تلویزیون‌های بزرگ، بازی‌های اینترنتی و … همه و همه برای سرگرم‌کننده بودن پیشرفت کرده‌اند و سرگرمی‌های متنوعی به وجود آورده‌اند.

اتاق بازی

اتاق بازی دروم چیست؟

اتاق بازی هنر طراحی داخلی تیم دروم برای لذت بیشتر با امکاناتی ویژه است. فضایی برای بازی‌های ویدئو گیم که با توجه به بازی‌های موردعلاقه فرد طراحی می‌شود. اتاق بازی دروم اتاقی است مجهز به امکانات پیشرفته و تخصصی بازی کردن که با طرحی ویژه و اختصاصی در فضای شخصی شما اجرا می‌شود. این اتاق به طور کامل برای شما و فضای خودتان شخصی‌سازی می‌شود تا تجربه‌ای متفاوت از بازی کردن و خوش‌گذرانی با خانواده و دوستانتان را داشته باشید.

اتاق بازی

اتاق بازی به چه امکاناتی نیاز دارد؟

اتاق بازی اتاق آکوستیکی است که با آخرین مدل کنسول‌های بازی، اسپیکرهایی با تکنولوژی صدای دالبی و تلوزیون‌های 4K تا ۳۰۰ اینچی مجهز می‌شود. تهیه این تجهیزات و ترکیب آن‌ها به همراه طراحی داخلی ویژه دروم، مثل چیدمان اتاق و مبلمان مخصوص بازی و دکوراسیون هماهنگ با فضای سرگرمی، تجربه‌ای ویژه از بازی کردن را برای شما می‌سازد. دروم با یکپارچه‌سازی تکنولوژی اتاق بازی، اتاق هوشمندی می‌سازد که به شما این امکان را می‌دهد تا تمام فضا، از تهویه گرفته تا تنظیم نور را با یک ریموت کنترل انجام دهید و فضایی مخصوص سرگرمی خود بسازید.

اتاق بازی

دروم چه کاری انجام می‌دهد؟

دروم با استفاده از کارشناسان و متخصصان طراحی داخلی و تکنولوژی روز دنیا، گزینه‌های متنوعی از سرگرمی و اتاق بازی به شما ارائه می‌دهد. تیم دروم در تمامی مراحل طراحی اتاق بازی، تهیه کنسول‌های بازی، محصولات صوتی و تصویری و اجرای طرح مخصوص شما همراهتان خواهد بود تا بتواند فضایی ایجاد کند که با سلیقه شما و دیگر اجزای خانه هماهنگ باشد.

اتاق بازی

چرا دروم؟

اگر بازی کردن را دوست دارید، اگر دوست دارید بازی‌های خوب را با کیفیت 4K بازی کنید، اگر زمان زیادی از وقت‌تان را به بازی کردن اختصاص می‌دهید و کیفیت تصویری و صوتی بازی‌ برای شما مهم است و اگر یک اتاق خالی در خانه یا یک فضای خالی در ساختمانتان دارید، دروم آماده خدمت‌رسانی به شماست. برای مشاوره، طراحی و اجرای اتاق بازی با ما تماس بگیرید.