اتاق های شگفت انگیز

دروم مشاور، طراح و مجری اتاق های شگفت انگیز

“سینمای خصوصی” “سینمای خصوصی مشاعات” “پرو هوم سینما“پارتی روم” “پرزنتیشن روم اتاق موسیقی

اتاق بازی”اتاق کریوکی” “مدیا روم” “زوم روم

تجربه‌ ای متفاوت از دیدن، شنیدن و هیجان

سینمای خصوصی: اتاق سینما خصوصی یک سینمای شخصی است در کنجی از خانه یا ویلای شخصی شما، برای تماشای فیلم در محیط خصوصی خودتان و بالاترین کیفیت. مهندسی آکوستیک، هنر چیدمان و ارگونومی، محل قرارگیری ویدئو پروژکتور و اسپیکرها و هماهنگی همه سیستم ها از مشخصات یک سینمای خصوصی است.

مدیا روم: مدیا روم یا اتاق مدیا همان فضای صمیمی خانه است که با تجهیزات صوتی و تصویری مناسب فضای داخل خانه تجهیز شده و جذابیت های فیلم ها و موسیقی ها را به دورهمی های دوستانه و خانوادگی می افزاید

اتاق بازی: فضای خصوصی با امکانات ویژه و به روز، استفاده از جدیدترین تجهیزات بازی و نور پردازی مناسب فضای گیمینگ هماهنگ با سیستم صوت و تصویر مکانی اختصاصی، طراحی و مهندسی شده ا برای بازی کردن در سطحی دیگر در دل داخل خانه شماست. 

اتاق موسیقی: اتاق موسیقی یک فضایی شخصی است برای گوش دادن به موسیقی با کیفیتی باورنکردنی. اتاق موسیقی یک فضای کاملا آکوستیک است که با اسپیکرهای حرفه‌ای تجربه جدیدی از شنیدن را برای شما به ارمغان می‌آورد.

پرزنتیشن روم: پرزنتیشن روم یا اتاق ارائه یک فضای اختصاصی و متمرکز برای یک ارائه حرفه ای برای همکاران یا مشتریان شما می باشد
پرزنتیشن روم یکی از فضاهای پر کاربرد در دفاتر اداری یا کارخانه ها و فضا های کار اشتراکی است 
برگزاری جلسات با حضور افراد به صورت فیزیکی و مجازی با استفاده از تجهیزات صوت و تصویر مناسب.

پرو هوم سینما: فراتر از یک سینمای خصوصی در دل خانه شما؛ مکانی حرفه‌ای برای تماشای فیلم ها با کیفیتی خارق العاده با ورود به آن می‌توان از جهان پر هیاهوی بیرون گذر کرد و به دنیایی هیجان‌انگیز قدم گذاشتد.

پارتی روم: فضای اختصاصی برای برگزاری مهمانی ها

لذت یک مهمانی با کیفیت

طراحی و مهندسی آکوستیک برای لذت گوش دادن به موسیقی با کیفیت، بدون ایجاد مزاحمت برای سایر همسایه های ساختمان، نورپردازی و سیستم صوت و تصویر حرفه ای و مناسب فضای پارتی روم.

سینمای خصوصی در مشاعات ساختمان

سینمای خصوصی مشاعات: تجربه ای شگفت انگیز، فضایی متفاوت فضای خانودگی برای ساکنین ساختمان، مناسب برگزاری دورهمی‌ ها و “مووی نایت” یک شب فیلمی در کنار دوستان و خانواده.امکان تماشای فیلم به سلیقه خودتان، دسترسی به مووی سرور دروم و برترین شبکه های پخش آنلاین.

زوم روم

زوم روم: فضای تجهیز شده با فناوری روز، تجهیزات صوت و تصویر مخصوص برگزاری جلسات مجازی.
زوم روم مناسب برگزاری جلسات با حضور مدعوینی که حضور فیزیکی دارند و مدعوینی که به صورت مجازی به راحتی می توانند ارتباط کیفیتی را با فضای فیزیکی را تجربه کنند و یک جلسه مجازی حرفه ای برگزار شود.

سینمای فضای باز

سینمای فضای باز: طراحی و مهندسی شده برای تماشای فیلم ها و برگزاری شب های فوتبالی در سطحی دیگر.با تجهیز به سیستم های صوت وتصویر مناسب فضای باز