مدیاروم

مدیاروم 

مدیا روم فضایی از نشیمن خانه شماست. با امکانات ویژه به روز، اختصاصی و حرفه ای برای تماشای فیلم ها و سریال ها. برگزاری شب های فوتبالی یا گوش دادن به موسیقی با کیفیت و بازی کردن در خانه شما.

مدیا روم مدرن با نور پردازی سفارشی سیستم صوت حرفه ای دالبی اتموس تی وی 85 اینچ

مدیا روم چیست؟

سینمای خصوصی خانگی فضایی است که به طور خاص برای تماشای فیلم طراحی و اجرا شده است. اما اتاق رسانه یا مدیاروم فضایی چند منظوره است. شما می توانید در آنجا فیلم تماشا کنید، فوتبال ببینید، بازی های ویدیویی کنید موسیقی گوش دهید. یک اتاق نشیمن با به روز ترین سیستم های صوت و تصویر، صفحه نمایش بزرگ با کیفیت و وضوح تصویر بینظیر برای تجربه ی یک دورهمی هیجان انگیز.

سیستم صوت و تصویر و تجهیزات الکتروآکوستیک

یکی از مهمترین بخش های طراحی یک مدیا روم حرفه ای، انتخاب درست تجهیزات صوت و تصویر با توجه به هدف و کیفیت مورد نیاز شما و بودجه شما است. تنوع گسترده تجهیزات با بازه های قیمتی گسترده و کیفیت و امکانات گوناگون پیچیده ترین و مهمترین بخش طراحی سینما خصوصی شما است. پرده نمایش، پروژکتور سینمایی، پردازنده صوت و تصویر، اسپیکر ها و بلندگو ها و ساب ووفر ها و آملیفایر ها، سیستم های پخش حرفه ای و کابل ها و اتصالات همه مهم و در کیفیت نهایی تاثیر گذار هستند.

درباره ما دروم چه کاری انجام می‌دهد؟

یکپارچه سازی، هارمونی و هماهنگی طراحی و چیدمان تجهیزات و راه اندازی و کالیبراسیون سیستم های صوت و تصویر و امکانات سینما خصوصی شما از وظایف طراح و مهندس طراحی و اجرای سینمای خصوصی است. که به هدف دریافت بهترین کیفیت از تجهیزات صوت و تصویر و تکنولوژی های موجود، سیستم های آنها را تنظیم دقیق یا تیونینگ انجام می دهد، تنظیم دقیق رنگ ها در پروژکتور و کالیبراسیون سیستم صوت و تنظیمات ریموت کنترل هوشمند را شامل می شود، هماهنگی و کارایی درست سیستم ها و هارمونی صدا ها و رنگ ها در سینمای خاص شما.

دروم چه کاری انجام میدهد؟

دروم، متناسب با فضای شما، ایده و طرحی اختصاصی برای شما پیشنهاد می دهد، یک تجربه ویژه در دل خانه شما