سینمای خصوصی

نمایی از سینمای خصوصی

سینمای خصوصی چیست؟

سینمای خصوصی در واقع نقطه اوج ترکیب هنر دکوراسیون داخلی و به‌روزترین تکنولوژی‌ها است. فضایی خصوصی و ویژه برای دیدن و شنیدن با بالاترین کیفیت در خانه. سینمای خصوصی اتاقی‌ست مجهز به امکانات پیشرفته و تخصصی پخش صدا و تصویر که با طرحی منحصربه‌فرد در فضای شخصی شما اجرا می‌شود. این سینما برای فضای مورد نظرتان شخصی‌سازی می‌شود تا بتوانید فیلم دیدن را به شکلی خاص تجربه کنید.

سینمای خصوصی مدرن طراحی و اجرا شرکت دروم
سینمای خصوصی مدرن طراحی و اجرا شرکت دروم

سینمای خصوصی به چه امکاناتی نیاز دارد؟

سینمای خصوصی اتاق آکوستیکی است که با اسپیکرهای با تکنولوژی دالبی و ویدئو پروژکتور مدل روز با کیفیت 4K یا تلویزیون بزرگ با بالاترین کیفیت تجهیز می‌شود. تهیه این تجهیزات و ترکیب آن‌ها با یکدیگر، چیدمان اتاق و مبلمان سینمایی، نورپردازی و دکوراسیون مخصوص تماشای فیلم هم از تخصص‌های ما برای ساخت یک اتاق سینما است.

نمایی از پرده نمایش

دروم چه کاری انجام می‌دهد؟

دروم با استفاده از کارشناسان و متخصصان طراحی داخلی و تکنولوژی روز دنیا، گزینه‌های متنوعی به شما ارائه می‌دهد. تیم دروم در تمامی مراحل طراحی اتاق سینمای خصوصی، تهیه محصولات صوتی و تصویری و اجرای طرح مخصوص شما همراهتان خواهد بود تا بتواند فضایی ایجاد کند که با سلیقه شما و دیگر اجزای خانه هماهنگ باشد.

اتاق سینمای خصوصی

چرا دروم؟

اگر فیلم دیدن را دوست دارید، اگر دوست دارید فیلم‌های خوب را با کیفیت 4K  ببینید، اگر زمان زیادی از وقت‌تان را به فیلم دیدن اختصاص می‌دهید و کیفیت تصویری که می‌بینید و صدایی که می‌شنوید برای شما مهم است و اگر یک اتاق خالی در خانه یا یک فضای خالی در ساختمانتان دارید، دروم آماده خدمت‌رسانی به شماست. برای مشاوره، طراحی و اجرای سینمای خصوصی با ما تماس بگیرید.