آخرین پست‌ها

معرفی بلندگوهای پر قدرت Soavo

ارسال شده در ۵ مرداد ۹۹ توسط

 آشنایی با برند یاماها یاماها بیشتر برای مانیتورهای استودیویی ، پیانو و انواع ساز های ارکستر سمفونیک و گیرنده های صوتی و تصویری معروف است . البته که چند سالی هست که یاماها به دنیای بلندگوهای های-فای (Hi-Fi) وارد شده و  در واقع این یک فضای پیچیده و بسیار حساس و حرفه ای است اما […]

معرفی پروژکتور لیزری سینمای خانگی EPSON LS10000

ارسال شده در ۲۸ تیر ۹۹ توسط

LS10000 یک پروژکتور با منبع نور لیزر با رزولوشن 4K و کنتراست سیاه مطلق است که بالاترین کیفیت تصویر برای سینمای خصوصی خانگی شما فراهم می کند.
این پروژکتور مناسب ترین گزینه برای لوکس پسندان و عاشقان تکنولوژی که به دنبال بالاترین کیفیت در سینمایی خصوصی خود هستند است.

سری جدید از پروسسورهای Denon X اولین گیرنده های AV 8K-Ready

ارسال شده در ۱۸ تیر ۹۹ توسط

به تازگی سری جدید از  پروسسورهای  Denon X اولین گیرنده های AV 8K-Ready به بازار معرفی شدند. تصویری با وضوح بالاتر در حالی که بحث بر سر اینکه آیا کسی به 8K نیاز دارد یا خیر ، سری جدید گیرنده های دنون برای تصویر با وضوح بالاتر آماده شده و به بازار معرفی شد،  اگر […]

با یک کنترل چه کارهایی میتوان انجام داد؟

ارسال شده در ۱۲ تیر ۹۹ توسط

با یک کنترل هوشمند میتوانید تمام  دستگاه های صوتی و تصویری را در خانه کنترل کنید، ولی آیا این همه امکانات یک کنترل هوشمند است ؟ برای همیشه استفاده از چندین کنترل را رها کنید استفاده فقط از یک کنترل به جای چندین کنترل خود یک تجربه جدید است که  میتواند کار با دستگاه های […]

آیا ما فقط با گوشهایمان میشنویم ؟

ارسال شده در ۱۱ خرداد ۹۹ توسط

فرصت بی همتای زندگی، امروزه جدای از معنا و محتوا نیست و بدون در اختیار داشتن دیدگاهی مناسب از آثار هنری و مفاهیم متبلور شده ای که خالقانشان آفریده اند نمیتوان به لذت تامین خواسته ها، احساسات و هیجانات دست یافت. مهمترین ابزار انسان برای دریافت مفاهیم، حواسش است مفاهیم از مجرای حواس به ذهن […]

تفاوت مدیاروم و اتاق سینما چیست؟

ارسال شده در ۲۲ اسفند ۹۸ توسط

همزمان با راه پیدا کردن تی وی روم (tv room)به خانه‌ها، و زمانی که مردم در حال ساخت تی وی روم های خودشان بودند، مدیاروم ‌ها هم به زندگی مدرن ما راه پیدا کردند و خیلی زود به محبوبیت رسیدند. حالا دو گزینه روبه‌روی مخاطبان سینمای خصوصی و مدیاروم قرار دارد؛ بهترین تجهیزات صوتی و تصویری در یک اتاق جداگانه یا همان سینمای خصوصی و یا یک مدیاروم در گوشه‌ای از خانه؟ برای پیدا کردن جواب این سوال، بلاگ پست دروم را بخوانید.

سه ویژگی مهم سینمای خصوصی خانگی

ارسال شده در ۵ بهمن ۹۸ توسط

سینمای خصوصی خانگی در واقع یک مینی سینماست در دل خانه‎مان. یک سینمای واقعی با امکانات لوکس، درست مطابق میل و خواسته‎‎ی ما. جوری که هرلحظه که اراده کنیم می‎توانیم در سینما باشیم. جادوی سینما درست وسط خانه‎مان و راحتیِ خانه‎مان درست وسط سینما.

اتاق بازی چیست؟

ارسال شده در ۱۴ دی ۹۸ توسط

اتاق بازی جایی‌ است که چند ساعتی را به دور از دغدغه‌های روزمره بگذرانید. اوقاتی که می‌تواند تنها، با خانواده یا دوستان سپری شود. وقتی به اتاق بازی فکر می‌کنیم تصویر اتاقی را در ذهن می‌سازیم که پر است از وسایل بازی؛ از میز بیلیارد گرفته تا فوتبال دستی و کنسول‌های بازی.

سینمای خصوصی خانگی، جادوی سینما در خانه

ارسال شده در ۱۴ دی ۹۸ توسط

طرفداران سینما همیشه از لذت تماشای فیلم در سینما می‎گویند. آن‎ها تآکید دارند فیلم، مادامی که در آن اتاق تاریک دیده نشود، دیده نشده است. مهم نیست چقدر تلویزیون خانه‏تان بزرگ باشد، مهم این است که فیلم یا سریال محبوب‎تان را در کانسپت سینما ببینید تا تفاوتِ حرفه‎ای تماشا کردن را احساس کنید.

چرا سینمای خصوصی برای مجتمع‌های مسکونی یک امتیاز مهم است ؟

ارسال شده در ۴ دی ۹۸ توسط

رسانه‎های دیجیتالی و کالاهای سمعی و بصری بخش مهمی از زندگی مدرن هستند. تماشای فیلم و سریال، گوش کردن به موسیقی و بازی‌‌های دیجیتالی تفریحات و سرگرمی‌هایی‌‌اند که همه‌ی ما در طول روز به آن‌ها می‌پردازیم.