آخرین پست‌ها

تفاوت مدیاروم و اتاق سینما چیست؟

ارسال شده در 12 March 20 توسط

همزمان با راه پیدا کردن تی وی روم (tv room)به خانه‌ها، و زمانی که مردم در حال ساخت تی وی روم های خودشان بودند، مدیاروم ‌ها هم به زندگی مدرن ما راه پیدا کردند و خیلی زود به محبوبیت رسیدند. حالا دو گزینه روبه‌روی مخاطبان سینمای خصوصی و مدیاروم قرار دارد؛ بهترین تجهیزات صوتی و تصویری در یک اتاق جداگانه یا همان سینمای خصوصی و یا یک مدیاروم در گوشه‌ای از خانه؟ برای پیدا کردن جواب این سوال، بلاگ پست دروم را بخوانید.

سه ویژگی مهم سینمای خصوصی خانگی

ارسال شده در 25 January 20 توسط

سینمای خصوصی خانگی در واقع یک مینی سینماست در دل خانه‎مان. یک سینمای واقعی با امکانات لوکس، درست مطابق میل و خواسته‎‎ی ما. جوری که هرلحظه که اراده کنیم می‎توانیم در سینما باشیم. جادوی سینما درست وسط خانه‎مان و راحتیِ خانه‎مان درست وسط سینما.

اتاق بازی چیست؟

ارسال شده در 4 January 20 توسط

اتاق بازی جایی‌ است که چند ساعتی را به دور از دغدغه‌های روزمره بگذرانید. اوقاتی که می‌تواند تنها، با خانواده یا دوستان سپری شود. وقتی به اتاق بازی فکر می‌کنیم تصویر اتاقی را در ذهن می‌سازیم که پر است از وسایل بازی؛ از میز بیلیارد گرفته تا فوتبال دستی و کنسول‌های بازی.

سینمای خصوصی خانگی، جادوی سینما در خانه

ارسال شده در 4 January 20 توسط

طرفداران سینما همیشه از لذت تماشای فیلم در سینما می‎گویند. آن‎ها تآکید دارند فیلم، مادامی که در آن اتاق تاریک دیده نشود، دیده نشده است. مهم نیست چقدر تلویزیون خانه‏تان بزرگ باشد، مهم این است که فیلم یا سریال محبوب‎تان را در کانسپت سینما ببینید تا تفاوتِ حرفه‎ای تماشا کردن را احساس کنید.

چرا سینمای خصوصی برای مجتمع‌های مسکونی یک امتیاز مهم است ؟

ارسال شده در 25 December 19 توسط

رسانه‎های دیجیتالی و کالاهای سمعی و بصری بخش مهمی از زندگی مدرن هستند. تماشای فیلم و سریال، گوش کردن به موسیقی و بازی‌‌های دیجیتالی تفریحات و سرگرمی‌هایی‌‌اند که همه‌ی ما در طول روز به آن‌ها می‌پردازیم.