همه ساعت مچی های فیلم سینمایی گرگ وال استریت

فیلم سینمایی دارک کمدی 120 دقیقه ای گرگ وال استریت یکی از فیلم های بیاد ماندی درباره بورس باز معروف نیویورکی با بازی لئوناردو دیکاپریو است، داستان و روایتی جذاب از لایف استایل پر خرج بورس بازهای وال استریت و مهمانی های پر زرق و برق و خرید های گران قیمت آنها را به زیبایی نمایش می دهد. و حتما در یک فیلم سینمای درباره پول و داستان های مرتبط با آن، ساعت مچی ها به صورت سمبولیک نقش های مهم و کلیدی بازی می کنند و در واقع نکات مهمی از شخصیت افرادی که آن ها رو می پوشند به صورت بسیار ظریفی برای بیننده های دقیق و نکته بین مشخص می کند.

 Rolex Datejust 16233 two toneYour Attractive Heading

ساعت مچی طلایی دو رنگ رولکس دیت جاست  با رفرنس 16233

در سکانسی جذاب و کوتاه با نقش آفرینی متیو مکانهی که دارد ساز کار وال استریت را برای جوردن بلفورت با بازی دیکاپریو توضیح می دهد، از دیالوگ و بازی جذاب این سکانس که بگذریم، ساعت لوکس طلایی رولکس دیت جاست در این لحظه خود نمایی می کند. که می توان گفت نشان دهنده موفقیت های فردی یک معامله گر حرفه ای وال استریت باشد.

ساعت مچی سیکو سولار

روی همان میز ناهار که رولکس دیت جاست خود نمایی می کرد، یک ساعت مچی اقتصادی سیکو سولار ساده ولی زیبا در دستان معامله گر جوان و تازه وارد وال استریت بسته شده است. کسی که تازه وارد است هنوز مزه پول زیر زبانش نرفته و ساعتی ساده تر و با قیمتی مناسب در دستان خود دارد.

ساعت مچی سیکو در دست دیکاپریو در روز اول وال استریت

ساعت مچی تگ هویر سری 1000 حرفه با رفرنس 984.013 با موومنت کوارتز

پس از اولین موفقیت های مالی در بازار وال استریت در سکانسی دیکاپریو در حال فریاد از پشت میزش است و ساعت مچی آب طلا تگ هویر در دست دارد، این ساعت مچی به شکل عجیبی شبیه رولکس GMT MASTER   است که یک ساعت کلاسیک با طلای 18 عیار است، در واقع تگ هویر در تلاش است شبیه یک ساعت اصیل و با وقار رولکس کلاسیک معروف باشد ولی با آب-طلا، که حاوی نکات ریز شخصیت در تکامل نقش اول فیلم سینمایی است، این ساعت آب-طلا در دستان لئوناردو دیکاپریو در پستر فیلم گرگ وال استریت نیز به طور کامل مشخص است.

ساعت مچی آب طلا تگ هویر این ساعت مچی به شکل عجیبی شبیه رولکس GMT MASTER   است که یک ساعت کلاسیک با طلای 18 عیار است

ساعت مچی گران قیمت تگ هویر سری 2000 رفرنس wn5141 طلای واقعی 18 عیار با برچسب قیمت 40 هزار دلاری

همانطور که فیلم به جلو می رود، شخصیت دیکاپریو در فیلم کامل می شود و پول معنای جدیدی در فیلم پیدا می کند. ساعت مچی جدید و گران قیمت تگ هویر در سکانسی بر کشتی تفریحی شخصی دیکاپریو نمایان می شود.

ساعت مچی گران قیمت تگ هویر سری 2000 رفرنس wn5141 طلای واقعی 18 عیار با برچسب قیمت 40 هزار دلاری در دستان دیکاپریو در فیلم گرگ وال استریت

ساعت مچی فیک رولکس دیتونا با رفرنس 16508 با تگ قیمت 70 هزار دلار

دوست و همراه همیشگی دیکاپریو در فیلم گرگ وال استریت یعنی دنی آزوف یک رولکس فیک و تقلبی بر دست دارد، بعضی مواقع پیش می آید که تدارک و تهیه کنندگان فیلم ها برای صرفه جویی وامنیت تجهیزات گران قیمت از مدل های کپی و فیک استفاده کنند ولی در این فیلم به نظر می رسد استفاده از یک ساعت مچی غیر اصل و فیک و کپی از رولکس یک نکته ریز و پر معنی از کارگردان فقید سینما مارتین اسکورسیزی باشد.

ساعت مچی IWC Big Pilot

به غیر از نمایش ساعت های لوکس تگ هویر و لوکس ، ساعت مچی از IWC سری بیگ پایلت در دستان دوستان و همکران دیکاپریو نمایش داده می شود، ساعت های زیبا و لوکسی که دقت نظر و شناخت عمیق کارگردان فیلم را برای انتخاب ساعت ها برای شخصیت های فیلمش را به صورت مشخصی نمایش می دهد.

در یکی از دیالوگ های بیاد ماندنی فیلم، جوردن بلفورت می گوید که همیشه مابین فقیر بودن و پولدار بودن، پولدار بودن را انتخاب می کند، چون حداقل وقتی با مشکلات رو به رو می شود از صندلی عقب لیموزین پیاده می شود و کت و شلوار 2 هزار دلاری و یک ساعت 40 هزار دلاری بر مچ دست دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *