مدیا روم چیست؟

مدیا روم چیست؟

مدل امروزی و مدرن اتاق‏های نشیمن، همین مدیا روم یا اتاق مدیاست. ‎در واقع مدیا روم‎ ها همان مهمان‎خانه‎های گذشته هستند که محلی برای آسایش و لذت بیشتر مهمان‎ها بوده‌اند. ما در اتاق نشیمن از دوستان‎مان پذیرایی می‎کنیم، با آن‎ها به گپ و گفت می‎نشینیم، به موسیقی گوش می‎دهیم، فیلم می‎بینیم، حتی بازی می‎کنیم. مدیا روم شکل جدیدتر و حرفه‎ای‎تر اتاق‎های نشیمن است، جایی که بتوانیم از یک شب‎نشینی دوستانه تا جایی که می‎توانیم بیشتر و بیشتر لذت ببریم.

مدیاروم

مدیا روم چیست و چه امکاناتی دارد؟

مدیا روم بخشی از خانه شماست. جایی که تلویزون، وسایل صوتی و تفریحی را کنار هم قرار می‌دهید تا معاشرت‌هایتان را متمرکزتر کنید. برای داشتن یک مدیا روم لزوما نیاز نیست امکانات به روزی داشته باشید. بلکه همان وسایل می‌توانند در چیدمانی طراحی شده توسط متخصصان، بهترین کارایی را داشته باشند. شما می‌توانید در مدیا روم از تلویزیون استفاده کنید یا ویدئو پروژکتور، می‌توانید به‌روزترین اسپیکرها را انتخاب کنید یا اسپیکرها معمولی داشته باشید، می‌توانید در آن ابزارهای بازی قرار دهید و می‌توانید به لوازم صوتی و تصویری بسنده کنید. در واقع مدیا روم ترکیبی طراحی شده از نظر فنی و زیبایی شناسی است در گوشه‌ای از خانه شما.

مدیاروم

چرا مدیا روم؟

این روزها آپارتمان‎نشینی و واحدهای فشرده امکان معاشرت‎های بی‎دغدغه و دردسر را از ما گرفته است. همواره حواسمان هست صدای موزیک را از حدی بالاتر نبریم، بیش از حد نخندیم و بیش از حد بریز بپاش نکنیم. اما اساسا طراحان مدیا روم ها با بکارگیری ترفندهای آکوستیک، خانه‏های شما را برای برگزاری هرچه بهتر مهمانی‎ها و جشن‏ها آماده می‏کنند. چه خانه‌تان را مدرن چیدمان کرده‎اید و چه طرفدار معماری کلاسیک باشید، شما می‎توانید قسمتی از خانه‎تان را به دستِ معماران و طراحان داخلی بسپارید تا نتیجه‎ای یگانه و ویژه‎ را در نهایت در قالب مدیا روم برای شما پیاده کنند.

مدیاروم

طراحی مدیا روم را به چه کسی واگذار کنیم؟

همان‎طور که گفتیم اتاق نشیمن، مهم‏ترین فضای کاربردی در هر خانه‏ای است. فضایی که برای بهره‎مندی هرچه بیشتر از یک دورهمی به یادماندنی با خانواده یا دوستان و آشنایان طراحی می‏شود. در مدیا روم که بخشی از نشیمن خانه شماست، تجهیزات تکنولوژیک نصب می‎شود و فضایی طراحی می‌شود تا این تجهیزات در کنار هم بهترین کارایی را داشته باشند. برای داشتن یک مدیا روم حرفه‌ای، با استانداردهای لازم، نیاز است که طراحی و اجرای آن را به کسی واگذار کنید که دانش فنی و هنری را در کنار هم داشته باشد.

یک دیدگاه برای “مدیا روم چیست؟


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *