مدیاروم

مدیاروم 

در هر خانه‌ای فضایی برای دور هم جمع شدن، فیلم و سریال دیدن، گپ زدن و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه در نظر گرفته می‌شود. این فضا پذیرایی یا نشیمن خانه است و معمولاً بیشتر وقت خانواده در آن می‌گذرد. به همین دلیل هم طراحی و اجرای فضایی مطلوب و آرام که ساکنین خانه در آن حس خوبی داشته باشند ضروری به نظر می‌رسد.

مدیاروم

مدیاروم چیست؟

مدیاروم فضایی است که با توجه به روحیات و سلیقه شما برای مهمانی یا جمع‌های خانوادگی و دوستانه طراحی می‌شود. این فضا که بخشی از نشیمن خانه است کاربردهای مختلفی دارد. می‌تواند محلی باشد برای تماشای یک مسابقه ورزشی با جمعی دوستانه یا فضایی برای مهمانی‌های خانوادگی. از طرفی این فضا به نوعی ویترین خانه محسوب می‌شود و نقش مهمی هم در آرامش و آسایش ساکنین آن و مهمان‌ها دارد.

مدیاروم

دروم چه کاری انجام می‌دهد؟

دروم، مدیاروم یا نشیمن شما را شخصی‌سازی کرده و کارکرد آن را بهبود می‌بخشد. تیم طراحان دروم با توجه به خصوصیاتی که شما در ذهن دارید با طراحی نورپردازی و طراحی صدا که شامل بهبود اسپیکرها می‌شود، فضای مدیا روم را به بهترین حالت خود تغییر می‌دهد. تیم دروم در تمامی مراحل طراحی مدیاروم، تهیه محصولات صوتی و تصویری و اجرای طرح مخصوص شما همراهتان خواهد بود تا بتواند فضایی ایجاد کند که با سلیقه شما و دیگر اجزای خانه هماهنگ باشد.

مدیاروم

چرا دروم؟

اگر از نشیمن خانه‌تان راضی نیستید و ترجیح می‌دهید فضای بهتری برای دورهمی و جمع‌های دوستانه و خانوادگی داشته باشید. اگر بعد از یک روز پر تنش دوست دارید در نشیمن خانه‌تان با آرامش به دیدن فیلم یا سریال بنشینید. اگر دوست دارید فیلم، سریال و موسیقی باکیفیت‌تری ببینید و بشنوید. مدیا روم خود را به تیم طراحان متخصص دروم بسپارید. برای مشاوره، طراحی و اجرای مدیا روم خانه‌تان با ما تماس بگیرید.

مدیاروم