محصولات

برخی افراد در اتاق کارشان و برخی در اتاق خوابشان به آرامش می رسند . برای کسانی که آرامش یا حتی تفریح خود را در دیدن فیلم و گوش فرا دادن به موسیقی یا بازی کردن می یابند ، هیچ چیز بهتر از یک اتاق اختصاصی نیست . برای طراحی و اجرای آن همراه شماییم .

تماشاخانه

یک فضای تخصصی برای فیلم دیدن در دل خانه شما, این سینما فراتر از یک تلویزیون عادی ( هر چقدر هم که بزرگ ) ایفای نقش می کند. کیفیت تصویر4k ، صدای دالبی با جانمایی اصولی بلندگوها، محل قرارگیری صندلی ها، مبلمان راحت، نورپردازی و دکوراسیون آکوستیک، همه برای یک سینمای اختصاصی در خانه شما فراهم است. یک اتاق مجزا با رعایت اصول سینمای خانگی که تا هر زمان که خواستید، فیلم ببینید.

TheRoom در زمینه سینمای خصوصی گزینه های متعددی برای ارائه دارد. از اجزای دکوراسیون تا محصولات صوتی و تصویری قابل نصب. ما می توانیم گزینه هایی دقیق و نزدیک به خواست شما را ارائه کنیم تا هماهنگی خود با سایر بخش های خانه و سلیقه صاحبخانه را حفظ کند. انتخاب سینمای خصوصی مدرن یا کلاسیک با شماست.
در زمینه طراحی و ساخت سینمای خانگی، حرف های زیادی داریم که می توانیم با شما به اشتراک بگذاریم و برای آغاز این اشتراک، شماره های موجود در بخش تماس با ما یاری رسان شما خواهند بود.

مهمان خانه

میدیا روم فضای پذیرایی خانه شماست که برای دیدن فیلم و گوش دادن به موسیقی و حتی برنامه های عادی تلویزیون در کنار خوانواده در خانه شما طراحی شده است. بسته به خواست شما مدیا روم اختصاصی شما را طراحی می کنیم.

TheRoom در زمینه میدیا روم گزینه های متعددی برای ارائه دارد. از اجزای دکوراسیون تا محصولات صوتی و تصویری قابل نصب. ما می توانیم گزینه هایی دقیق و نزدیک به خواست شما را ارائه کنیم تا هماهنگی خود با سایر بخش های خانه شما را حفظ کند.

هر زمان که نیاز به کسب آگاهی بیشتر و طرح پرسش داشتید از طریق قسمت تماس با ما، با ما تماس حاصل فرمایید؛ همکاران مشاور ما، پاسخگوی شما خواهند بود.

بازی خانه

داشتن یک اتاق بازی اختصاصی در کنج دنج خانه با جزئیاتی که شما می خواهید. اتاق های سرگرمی با اجزای دلخواه شما طراحی می شوند بازیهای کامپیوتری روی پرده نمایش بزرگ با کیفیت تصویر 4K در خانه شما فراهم است. یک اتاق برای شما که تا هر زمان که خواستید راحت بازی کنید.

TheRoom در زمینه اتاق بازی اختصاصی گزینه های متعددی برای ارائه دارد. از اجزای دکوراسیون تا جدیدترین کنسول های بازی. ما می توانیم گزینه هایی دقیق و نزدیک به خواست شما را ارائه کنیم تا هماهنگی خود با سایر بخش های خانه و سلیقه صاحبخانه را حفظ کند.

برای بررسی فضایی که قابلیت ایجاد اتاق سرگرمی در خانه شما را دارد، با ما تماس حاصل فرمایید.

نوا خانه

TheRoom در زمینه اتاق موسیقی اختصاصی گزینه های متعددی برای ارائه دارد. از اجزای دکوراسیون تا تنوع گسترده ای از تجهیزات صوتی آنالوگ و دیجیتال. ما می توانیم گزینه هایی دقیق و نزدیک به خواست شما را ارائه کنیم تا هماهنگی خود با سایر بخش های خانه و سلیقه صاحبخانه را حفظ کند.

در زمینه طراحی و ساخت اتاق موسیقی اختصاصی حرف های زیادی داریم که می توانیم با شما به اشتراک بگذاریم و برای آغاز این اشتراک، شماره های موجود در بخش تماس با ما یاری رسان شما خواهند بود.

برای آگاهی بیشتر از جزئیات این خدمات، با مشاوران ما در مرکز پاسخگویی ( TheRoom ) از طریق بخش تماس با ما، تماس حاصل فرمایید.  

سینمای اختصاصی برای مجتمع

هرچند که کاربرد عمومی تر THE ROOM برای مصارف شخصی و خانگی است اما در هم تنیدگی هنر و تجات، همچنین تمایل به افزودن امکانات رفاهی بیشتر به ساختمان ها و مجتمع ها، سبب شده است تا ساخت سالن های همایش و میدیا روم ها دور از انتظار نباشد.

ساخت سینما / میدیا روم / سالن همایش در مجتمع های مسکونی و حتی سازمان های خصوصی میان رده می تواند هم با هدف کاربری از جانب سفارش دنبال شود و هم با هدف تجاری از سوی سازندگان ساختمان.

تمام شرایط قبلی که برای سرویس های دروم برشمرده ایم، می توانند بر این شیوه منطبق شوند. مثلاً ساخت به سبک کلاسیک یا مدرن، سفارشی سازی امکانات، آکوستیک بودن و ... 

لطفا گوشی خود را عمودی کنید